1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات بکو قزوین

13 بازدید
نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو در قزوین

نمایندگی تعمیرات بکو قزوین تحت حمایت متخصصین و کارشناسان حرفه ای مدیریت می شود. این بدان معنا است که مشتری برای تعمیر وسیله برقی خود تحت نظر نمایندگی ما نگرانی از کیفیت کار نخواهد داشت. این مسئله بسیار مهم است که تعمیر وسیله تحت نظر تعمیرکارانی صورت گیرد که مهارت کافی در این زمینه داشته و به خوبی بر روی سیستم وسایل برقی مسلط باشند.

نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیرات بکو در قزوین

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

09120305004

مناطق تحت پوشش تعمیرات بکو قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

خدمات نمایندگی تعمیرات بکو قزوین

ما بدون دلیل منطقی به شما پیشنهاد نمی کنیم به نمایندگی ما تعمیرکاران فعال در این مرکز اعتماد کنید. ادامه این مقاله را به دقت مطالعه کنید تا از خدمات ما مطلع شوید:

–       ما تعمیر وسیله را در منزل شما انجام می دهیم

تفاوتی نمی کند وسیله معیوب در چه اندازه ای باشد. تعهد ما به مشتری این است که تعمیر هر وسیله در منزل وی انجام شود. اینکار باعث می شود مشتری به جز نگرانی خرابی وسیله، نگرانی دیگری نداشته  و از طرفی از نزدیک بر روی کیفیت کار نظارت داشته باشد.

–       تعمیر وسیله به صورت تضمینی انجام می شود.

نمایندگی ما برای جلب اعتماد مشتریان، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل می دهد. تعمیرکار موظف است بعد از پایان کار تعمیر وسیله، ضمانت نامه ای به مشتری ارائه کند. بر طبق اصول این گارانتی اگر همین عیب در مدت معلوم بروز نمود، نمایندگی ما موظف به تعمیر وسیله بدون دریافت هزینه خواهد بود. از طرفی قطعات مورد استفاده در تعمیر وسیله، اصلی و ارجینال خواهد بود. قطعات چینی باعث کوتاه شدن عمر دستگاه خواهد شد و ما به حفظ کیفیت وسیله فکر می کنیم.

–       مشاوره رایگان در اختیار مشتری قرار می گیرد.

گروهی از کارشناسان در نمایندگی تعمیرات بکو قزوین مسئول مشاوره رایگان به مشتریان هستند. تنها کافی است با نمایندگی ما تماس بگیرید. در این صورت پاسخ سوال شامل دلیل بروز  عیب در دستگاه، نحوه استفاده از آن، بهترین مدل دستگاه و… را از کارشناسان ما کسب خواهید نمود.

ما برای این قبیل خدمات هزینه ای دریافت نخواهیم کرد. ممکن است مشکل دستگاه با راهنمایی همکاران ما و بدون نیاز به تعمیرکار توسط شما رفع شود.

 1669