1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات بکو اندیشه

21 بازدید
نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو در اندیشه

تمامی خدمات در نمایندگی تعمیرات بکو اندیشه تحت نظر کارشناسان و مهندسین متخصص انجام می شود. این نشان می دهد که ناظرین حرفه ای و ماهر انجام کلیه درخواست های مشتریان را برعهده خواهند گرفت. ما به شما اطمینان می دهیم که خدمات ما متناسب با استانداردهای جهانی بوده و شما از یک حامی و پشتیبانی قوی برای دریافت خدمات پس از فروش برخوردار می شوید.

نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیرات بکو در اندیشه

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

 

خدمات نمایندگی تعمیرات بکو اندیشه

این حق هر مشتری است که قبل از انتخاب نمایندگی ما برای تعمیر وسیله، از مزیت های این اعتماد با خبر شود. ما در نظر داریم در ازای اطمینان مشتریان خود، بهترین خدمات را به آن ها ارائه کنیم:

–       مشاوره رایگان برای مشتریان

بخشی از خدمات ما در نمایندگی به ارائه مشاوره رایگان برای مشتریان توسط کارشناسان متخصص اختصاص دارد. درصورتی که وسیله برقی شما معیوب شده، می توانید بعد از تماس با نمایندگی این مسئله را با بخش مشاوره در میان بگذارید. مهندسین ما کمک می کنند تا در صورت امکان خودتان مشکل را برطرف کنید بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه باشد.

–       تعمیر وسیله در حضور مشتری

از دیگر خدمات ما که تماما به نفع مشتری است، تعمیر وسیله در منزل وی خواهد بود. برای ما تفاوتی نمی کند کدام وسیله برقی بکو خراب شده است. به محض اینکه مشتری با نمایندگی تماس می گیرد تعمیرکار به منزل وی اعزام خواهد شد. در این صورت مشتری از کیفیت خدمات مطمئن خواهد شد. از سوی دیگر نگرانی جابجایی دستگاه با مشتری نخواهد بود.

–       تعمیر تضمینی وسیله برقی

نمایندگی ما تضمین می کند تعمیر وسیله برقی براساس اصول استانداردهای جهانی انجام گیرد. ما با ارائه گارانتی تعمیرات، خدمات خود را ضمانت می کنیم. اگر همین عیب مجددا در بازه اعتبار گارانتی بروز کند، تعمیر بدون دریافت هزینه باید تعمیر را انجام دهد. از طرف در صورتی که نیاز به تعویض برخی از قطعات گردد، نمایندگی ما موظف است از قطعات اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده نموده و به هیچ عنوان وسایل تقلبی در نمایندگی تعمیرات بکو اندیشه جایی نخواهد داشت.

 1669