ماشین لباسشویی بکو مدل WCY 81233  

ماشین لباسشویی بکو مدل WCY 81233  

ماشین لباسشویی بکو مدل  WCY 81233 یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است که با مخزن 8 کیلوگرمی تولید و در اختیار خریداران قرار گرفته است. جنس دیگ لباسشویی ازاستیل ضد زنگ ساخته شده و با گنجایشی که دارد امکان شست و شوی حجم متوسطی از البسه را در هر بار استفاده به کاربران می دهد.

ویژگی ها

1 ماشین لباسشویی بکو مدل WCY 81233 دارای 15 برنامه شست وشو می باشد. از طریق پنل تنظیمات که در بالای لباسشویی قرار دارد و همچنین با کمک دکمه ولومی بزرگ آن قادر به انتخاب یکی از برنامه های شست و شو خواهید بود.

2 یکی از برنامه های ویژه این مدل لباسشویی، برنامه شست و شوی دستی است. این برنامه برای شستن لباس هایی با بافت حساس و ظریف کاربرد دارد. لازم به ذکر است استفاده از برنامه مناسب برای شست و شوی هر لباس به حفظ کیفیت لباس کمک می کند.

3 رتبه انرژی A+++  در لباسشویی بکو WCY 81233  آن را در ردیف کم مصرف ترین لباسشویی ها قرار  داده است. با خرید این لباسشویی در درازمدت دیگر نگران هزینه های مصرفی برق خود نخواهید بود.

4 سرعت 1200 دور در دقیقه لباسشویی WCY 81233  باعث می شود آب لباس ها در هنگام خشک کردن به خوبی گرفته شود.

5 ماشین لباسشویی بکو WCY 81233  همچنین دارای برنامه شست و شوی سریع می باشد. این برنامه کار شما را در کمترین زمان ممکن انجام می دهد.

6 در این مدل لباسشویی شما می توانید به راحتی دمای آب لباسشویی را تنظیم کنید. بنابراین دیگر نگران داغ شدن آب برای لباس های تیره رنگ نباشید.

7 ماشین لباسشویی بکو مدل WCY 81233  مجهز به سیستم کنترل آب به صورت اتوماتیک می باشد. وقتی مخزن لباسشویی پر می شود خود به خود آب قطع می شود.

ماشین لباسشویی بکو مدل WCY 81233  
  • ماشین لباسشویی بکو مدل WCY 81233  
5

خلاصه

ماشین لباسشویی بکو مدل WCY 81233 !!! یکی از محصولات با کیفیت این شرکت است که با مخزن 8 کیلوگرمی تولید و در اختیار خریداران قرار گرفته است

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 12 =