1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در رشت

108 بازدید
تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در رشت را به متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات بکو در کردان سپرده و از کیفیت کار اطمینان داشته باشید. از آنجایی که این وسیله سیستم پیچیده ای دارد، تعمیر آن را نمی توان به هر تعمیرکرای سپرد به همین دلیل است که توصیه می کنیم از خدمات تعمیرکاران و کارشناسان ما در نمایندگی بهره مند شوید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو رشت

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

09112800916

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر ساید بای ساید بکو در رشت

 

1-   تعمیر در منزل مشتری

با هدف رضایت مشتریان و رفاه حال آن ها نمایندگی ما در نظر دارد تعمیر یخچال ساید بای ساید را در منلز انجام دهد. البته از نظر کیفیت کار شک نداشته باشید چرا که کلیه تجهیزات لازم در اختیار تعمیرکار قرار خواهد گرفت. از طرفی ما تضمین کننده خدمات خود هستیم.

تعمیرکار بعد از اتمام کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل می دهد. ممکن است در مدت اعتبار ضمانت نامه باز هم هیمن عیب بروز کند. در این صورت حتما با نمایندگی تماس گرفته و درخواست تعمیرات رایگان داشته باشید.

2-   تخفیف در هزینه تعمیرات

نمایندگی ما حتی المقدور سعی دارد هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید را کاهش دهد تا مشتری از نظر مالی در تنگنا قرار نگیرد. اما این تنها یک بخش از تخفیفات ما است که برای همه مشتریان لحاظ می شود. اگر خرابی وسیله در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کند، باز هم تخفیفات بیشتر در برآورد هزینه لحاظ خواهد شد.

3-   تعویض قطعات  یخچال ساید بای ساید به صورت تضمینی

تعمیرکاران ما در حین تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو در رشت سعی می کنند در ابتدا عیب یابی دقیق را انجام داده و سپس تعمیر را شروع کنند. اگر تشخیص دهند نیاز است برخی از قطعات تعویض گردد، به صورت تضمینی این کار انجام خواهد شد.

نمایندگی ما خود را متعهد می داند از قطعات اصلی استفاده کند. از طرفی گارانتی این قطعه ها به مشتری تحویل داده می شود تا در صورت بروز مشکل، امکان تعویض مجدد به صورت رایگان وجود داشته باشد.

 1669