تعمیر یخچال فریزر بکو در قزوین

وجود متخصصین ماهر در نمایندگی تعمیرات بکو در پرند بهترین شرایط برای تعمیر یخچال فریزر بکو قزوین را فراهم می کند. توصیه می کنیم در زمان خرابی یخچال فریزر به هیچ عنوان عجولانه عمل نکنید بلکه در ابتدا با نمایندگی ما در نزدیکی محل سکونت خود تماس بگیرید. ما در اولین فرصت پیگری درخواست شما خواهیم شد و تعمیر وسیله را در اسرع وقت انجام می دهیم.

تعمیر یخچال فریزر بکو
تعمیر یخچال فریزر بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیر فریزر بکو قزوین

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

09120305004

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال فریزر بکو قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

خدمات تعمیر یخچال فریزر بکو قزوین

کارشناسان و مهندسین ما در نمایندگی موظف هستند خدمات زیر را به بهترین شکل برای مشتریان ارائه کنند:

1-   تعمیر یخچال فریزر در منزل

نمایندگی ما بعد از تماس مشتری تعمیرکار مربوطه را در اسرع وقت به منزل او اعزام می کنند. جابجایی این وسیله بسیار سخت است به خصوص اگر در ساختمان چند طبقه ساکن باشید. ما کار را آسان کرده و تعمیرکار به سراغ وسیله می آید. نمایندگی تجهیزات کامل را در اختیار تعمیرکار قرار می دهد تا با کیفیت بالا و کوتاه ترین زمان بتواند یخچال فریزر را تعمیر کند.

2-   تضمین تعمیر وسیله

مشتری حق دارد از بابت کیفیت خدمات ما نگران باشد اما ما به تعمیرکاران خود و مهارت آن ها اطمینان داریم.  منتهی برای جلب اعتماد مشتریان، تعمیرکار موظف است گارانتی تعمیرات را پس از پایان کار به مشتری تحویل دهد. اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز نمود، نمایندگی موظف است بدون هزینه مشکل را رفع کند.

3-   کاهش هزینه تعمیرات با گارانتی

ممکن است خرابی یخچال فریزر در مدت اعتبار گارانتی وسیله رخ بدهد. در این صورت می توانید با ارائه برگه ضمانت نامه به تعمیرکار، از تخفیفات ما در بهره مند شوید.

4-   تعویض قطعات با انواع اصل

اگر تعمیرکار لازم بداند برای تعمیر یخچال فریزر بکو قزوین برخی از قطعات را عوض کند، نمایندگی ما اطمینان می دهد که از قطعات اصل برای این منظور استفاده شود. ما به حفظ سلامت دستگاه توجه می کنیم پس مشتری نباید نگران این مسئله باشد. به خصوص اینکه تمامی قطعه های مورد استفاده دارای گارانتی با بازه زمانی طولانی هستند.

تعمیر یخچال فریزر بکو در قزوین
  • تعمیر یخچال فریزر بکو در قزوین
5

خلاصه

برای تعمیر یخچال فریزر بکو در قزوین نگران نباشید چرا که نمایندگی تعیمرات بکو قزوین در خدمت شما است.شماره تماس ۱۶۶۹ بدون کد شبانه روزی