1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال بکو در رشت

59 بازدید
تعمیر یخچال بکو

تعمیر یخچال بکو در رشت

وجود نمایندگی تعمیرات بکو رشت گروهی از تعمیرکاران فعالیت می کنند که تعمیر یخچال بکو در رشت را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند. این وسیله رکن اصلی هر آشپزخانه ای است که خراب شدن آن مساوی با خسارت های زیادی خواهد بود. توصیه می کنیم تعمیر این وسیله مهم را به هر تعمیرکار نسپارید بلکه به افراد متخصص مراجعه کنید.

تعمیر یخچال بکو

تعمیر یخچال بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بکو در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر یخچال بکو رشت

نتیجه اعتماد شما مشتریان عزیز به نمایندگی ما، بهره مندی از خدمات زیر در تعمیر یخچال بکو خواهد بود:

1-   تعمیر یخچال در حضور مشتری در محل

نمایندگی ما مسئولیت انتقال یخچال به مرکز را از عهده مشتری برداشته است.  بعد از تماس با نمایندگی، کارشناسان مشکل را بررسی نموده و تعمیرکار مربوطه را به منزل مشتری اعزام خواهد کرد. در این صورت سرعت کار بالا رفته و شما می توانید از کیفیت عملکرد تعمیرکاران اطمینان داشته باشید.

2-   مشاوره رایگان برای مشتری

از جمله مهمترین خدماتی که نمایندگی ما برای مشتریان در نظر گرفته است، مشاوره رایگان برای پاسخگویی به سوالات کاربران است. گروهی از کارشناسان ما مسئول پاسخگویی و راهنمایی به مشتریان هستند. ممکن است عیب موجود به راحتی توسط صاحب وسیله قابل رفع باشد در صورتی که یک راهنمای قوی در کنار او مدیریت کار ار در دست بگیرد.

3-   تخفیف هزینه تعمیرات با گارانتی وسیله

تمامی مدل های یخچال بکو دارای ضمانت نامه هستند. اگر عیب موجود در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ بدهد، می توانید با ارائه این ضمانت نامه تایید شده توسط شرکت به تعمیرکار از تخفیفات نمایندگی ما بهره مند شوید.

4-   تعویض قطعات با انواع اصل

مشتریان با حمایت نمایندگی ما نباید نگران کیفیت خدمات باشند. اگر تعمیرکار بخواهد برخی از قطعات را در حین تعمیر یخچال بکو در رشت عوض کنند، مانع کار آن ها نشوید. در نمایندگی ما همه قطعات اصل و اورجینال هستند.

همچنین گارانتی قطعات را نباید فراموش کرد. در نتیجه اگر این قطعه در حین کارکرد یخچال دچار مشکل شد، می توانید تحت اعتبار ضمانت نامه از نمایندگی درخواست تعویض داشته باشید.

 1669