1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تبریز

343 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تبریز

در صورتی که به دنبال یک مرکز معتبر جهت تعمیر ماشین لباسشویی بکو تبریز هستید ما پیشنهاد می کنیم حداقل یکبار به مرکز تعمیرات بکو تبریز اعتماد کنید. درست است که خرید وسیله برقی از یک برند معتبر، یکی از مهمترین فاکتورهای تعیین کننده کارایی آن است ولی این مسئله نیز مهم است که در زمان خرابی، چه کسی مسئول تعمیر ماشین لباسشویی شما باشد. اگر تعمیرکار ناشی باشد، شما نباید انتظار عملکرد اولیه دستگاه را بعد از تعمیر داشته باشید.

 

مناطق تحت پوشش تعمیر لباسشویی بکو در تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس تعمیر ماشین لباسشویی بکو تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو در تبریز

 

از آنجایی که هدف ما در مرکز جلب رضایت مشتریان است، در همین راستا بعد از درخواست مشتری جهت تعمیر ماشین لباسشویی سعی می کنیم در بهترین شرایط، خدمات زیر را برای آن ها ارائه کنیم:

–       مشاوره رایگان به مشتریان

یکی از خدمات ما در مرکز ، ارائه مشاوره رایگان برای مشتریان است. زمانی که ماشین لباسشویی دچار عیب می شود در ابتدا بعد از تماس با مرکز ، کارشناسان ما با شما صحبت خواهند کرد. شاید این مشکل بدون نیاز به تعمیرکار و تنها با کمی راهنمایی، توسط خود شما قابل حل باشد. متخصصین ما در این راه به شما کمک خواهند کرد.

–       تعمیر وسیله در منزل مشتری

با خراب شدن ماشین لباسشویی، اولین نگرانی که برای مشتری پیش می آید، نحوه جابجایی آن است. به هر حال به راحتی نمی توان این دستگاه سنگین را جابجا نمود. مرکز ما با اعزام تعمیرکار به منزل شمتری این مشکل را حل کرده و مسئولیت انتقال دستگاه را از روی دوش آن ها برداشته است. البته هدف دوم ما از ارائه خدمات در محل، نظارت مستقیم خود مشتری بر کیفیت کار است.

–       تعمیرات تضمینی ماشین لباسشویی

به هر حال لازم است به نحوی، اعتماد مشتریان را به خود جلب کنیم و برای این منظور، ارائه گارانتی تعمیرات از جمله خدماتی است که انجام می دهیم. بعد از اتمام کار، تعمیرکار برگه ضمانت نامه را به مشتری تحویل می دهد که به موجب آن اگر همین عیب در مدت گارانتی رخ داد، تعمیرات باید رایگان صورت گیرد. همچنین اگر تعمیرکار در حین تعمیر لباسشویی بکو در تبریز صلاح به تعویض برخی از قطعات بداند، قطعه ها ارجینال و اصل خواهند بود.