1669 پشتیبانی سریع

مرکز تعمیرات بکو در تبریز

1083 بازدید
نمایندگی تعمیرات بکو

مشتریان وسایل برقی بکو با حمایت از  مرکز تعمیرات بکو در تبریز می توانند از کلیه خدمات پس از فروش بهره مند شوند. بنابراین شما نه تنها برای تعمیر وسیله بلکه برای نصب و راه اندازی آن نیز می توانید بر روی کمک های مهندسین ما حساب از کنید. شما با مرکز ما از پشتیبانی نیروهای متخصص بهره مند شده و در نتیجه خدمات با کیفیت بالا برای شما ارائه می شود.

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات بکو در تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیرات بکو در تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

خدمات مرکز تعمیرات بکو تبریز

 

اگر وسیله شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، دو راهکار در پیش روی شما وجود دارد. در ابتدا ساده ترین کار از نظر بیشتر مردم، مراجعه به تعمیرکار معمولی است اما آیا می دانید این افراد از دانش کافی برای تعمیر وسایل برقی بکو برخوردار نبوده و ممکن است منجر به خرابی بیشتر شوند. ما راه حل دوم را به شما پیشنهاد می کنیم. بهتر است با مرکز ما تماس بگیرید تا خدمات زیر برای شما ارائه شود:

–       تعمیر وسیله را در منزل شاهد باشید.

بدون در نظر گرفتن اندازه وسیله، مرکز ما متعهد می شود تعمیر همه وسایل برقی بکو را در منزل مشتری انجام دهد. ما به رفاه حال مشتریان می اندیشیم و به همین دلیل با این اقدام قصد داریم مسئولیت جابجایی دستگاه را از عهده مشتری برداریم.

–       از حمایت افراد متخصص بهره مند وید.

در مرکز ما تنها تعمیرکارانی شغول به کار هستند که تخصص علمی و عملی آن ها تایید شود. در نظر داریم بهترین کیفیت خدمات برای مشتریان ارائه شود و تحقق این هدف مستلزم وجود نیروهای کاری حرفه ای و ماهر است که در مرکز ما چنین شرایطی فراهم شده است.

–       کیفیت خدمات خود را تضمین می کنیم.

مرکز تعمیرات بکو در تبریز به مشتریان خود اطمینان می دهد که تعمیر کلیه وسایل برقی براساس به روزترین متدها و تکنولوژی های انجام شود در نتیجه خدمات ما تضمین شده است. اما به منظور اطمینان خاطر مشتریان، در پایان تعمیر وسیله، تعمیرکار باید گارانتی به مشتری تحویل دهد. اگر باز هم همین عیب در وسیله رخ داد، در صورت اعتبار زمانی گارانتی، تعمیرات رایگان انجام می گیرد.