1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر بکو در رشت

61 بازدید
تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال فریزر بکو در رشت

نمایندگی تعمیرات بکو کردان در یک شرایط علمی و استاندارد تعمیر یخچال فریزر بکو رشت را برای مشتریان فراهم می کنند. با توجه به قیمت بالای وسایل برقی، لازم است در صورت بروز خرابی در یخچال فریزر حتما تعمیرات تخصصی برای آن انجام شود تا بتوانید همان کارایی اولیه را از وسیله انتظار داشته باشید. بنابراین نباید به هر تعمیرکار اعتماد کنید بلکه تعمیر یخچال فریزر باید تحت نظر مهندسین متخصص پیش برود.

تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال فریزر بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیر فریزر بکو در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر فریزر بکو در رشت

مهندسین و کارشناسان ما در زمان مراجعه مشتری برای تعمیر یخچال فریزر خدمات زیر را ارائه خواهند کرد:

1-   تعمیر یخچال فریزر در محل

در زمان خرابی یخچال فریزر مشتری به اندازه کافی نگران هزینه تعمیرات هست پس ما نباید اجازه دهیم بیش از این مضطرب باشد. در نتیجه بعد از تماس مشتری، تعمیرکاران خود را با تجهیزات و امکانات کامل به منزل مشتری اعزام می کنیم. از طرفی چون مشتری شاهد عملکرد تعمیرکار هست، بهتر می تواند به خدمات نمایندگی اعتماد کند.

2-   مشاوره رایگا نبه مشتریان

وقتی مشتری با نمایندگی تماس گرفته و درخواست کمک برای تعمیر یخچال فریزر را دارد، کارشناسان ما ابتدا با چند سوال سعی می کنند عیب را تشخیص داده و درصورت امکان کمک کنند مشتری این مشکل را رفع کند. خدمات مشاوره  رایگان و با هدف کاهش هزینه های تعمیر یخچال فریزر است.

3-   تعویض قطعات با انواع اصل

ممکن است برای تعیمر یخچال فریزر نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد در این صورت نمایندگی ما اطمینان می دهد که از قطعات اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده شود. برای ما مهم است که سلامت یخچال فریزر بعد از تعمیر حفظ و همان کارایی اولیه را داشته باشد. تمامی قطعه های مورد استفاده دارای گارانتی هستند.

4-   کاهش هزینه های تعمیر یخچال فریزر

پس از تعمیر فریزر بکو رشت تعمیرکار موظف است در صورت اعتبار گارانتی وسیله، در محاسبه هزینه تعمیرات حتما تخفیفات را لحاظ کند. گارانتی باید مهر تایید توسط شرکت خریدار شده را داشته باشد تا مورد تایید نمایندگی ما باشد.

 1669