1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر بکو در اندیشه

17 بازدید
تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال فریزر بکو در اندیشه

تعمیرکاران ماهر که در نمایندگی تعمیرات بکو در اندیشه فعالیت می کنند به خوبی در امر تعمیر یخچال فریزر بکو اندیشه تسلط دارند و می توانند عیب موجود در یخچال فریزر را در کوتاه ترین زمان و البته با دقت بالا تشخیص دهند. مشتری اطمینان خواهد داشت که تعمیر وسیله به درستی انجام می گیرد. هدف ما این است که تعمیرات به گونه ای انجام شود تا سلامت دستگاه همانند روز اول باشد.

تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال فریزر بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیر فریزر بکو اندیشه

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر فریزر بکو در اندیشه

تحت حمایت متخصصین و تعمیرکاران ما مشتریان از خدمات زیر برخوردار خواهند شد:

1-   تعمیر یخچال فریزر در محل

از آنجایی که انتقال این وسیله به نمایندگی بسیار سخت بوده و به چندین نفر نیروی قوی نیاز دارد، ما برای راحتی مشتریان در نظر گرفته ایم که تعمیر در محل انجام شود. اگر شما تعمیر یخچال فریزر را به تعمیرکاران ما بسپارید به محض تماس با نمایندگی، تعمیرکار به منزل شما اعزام شده و شما می توانید با نظارت بر عملکرد او، از کیفیت کار اطمینان حاصل کنید.

2-   مشاوره رایگان برای مشتریان

برخی از مهندسین ما مسئول پاسخگویی به مشتریان با تماس تلفنی هستند. برای دریافت پاسخ هرگونه سوال خود می توانید با نمایندگی تماس گرفته و با کارشناسان صحبت کنید. در این صورت بدون پرداخت هیچ هزینه ای، راهنمایی های لازم را دریافت خواهید کرد. حتی در صورت امکان به شما کمک می کنند بدون نیاز به تعمیرکار، خودتان مشکل را رفع کنید.

3-   تعمیر تضمینی یخچال فریزر

به منظور جلب اعتماد مشتریان، تعمیرکاران ما موظف هستند بعد از اتمام کار، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. در مدت زمان اعتبار ضمانت نامه اگر همین عیب بروز نمود، نمایندگی ما موظف است بدون دریافت هزینه از مشتری مجددا تعمیرات با بهترین کیفیت را ارائه کند.

4-   تعویض قطعات با انواع اصل

در حین تعمیر یخچال فریزر بکو اگر تعمیرکار در نظر داشته باشد برخی از قطعات عوض شود، نگران نباشید. در نمایندگی ما تنها از قطعات اصلی و باکیفیت استفاده شده و به هیچ عنوان با ورود قطعات جعلی، از اعتماد مشتری سو استفاده نخواهیم کرد.

 1669