1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال بکو در قزوین

16 بازدید
تعمیر یخچال بکو

تعمیر یخچال بکو در قزوین

فراموش نکنید که یک مرکز معتبر جهت تعمیر یخچال بکو در قزوین نمایندگی تعمیرات بکو در پرند است. در این نمایندگی تنها تعمیرکارانی می توانند فعالیت کنند که از نظر دانش علمی و عملی در سطح بالا باشند. تعمیر یخچال حساسیت زیادی دارد و نمی توان هر فردی را برای این منظور انتخاب نمود. کوچکترین خطا کافی است تا یخچال شما را از کار بیاندازد.

 

تعمیر یخچال بکو

تعمیر یخچال بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بکو قزوین

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669

09120305004

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال بکو قزوین

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

خدمات تعمیر یخچال بکو قزوین

1-   تعمیر یخچال در منزل مشتری

ما اجازه نمی دهیم مشتری به جز فکر هزینه تعمیر، نگران موارد دیگری باشد. به همین دلیل مشتری تنها کافی است با نمایندگی ما تماس گرفته و سایر امور را به کارشناسان ما بسپارد. بعد از تشخیص اولیه عیب، تعمیرکار مربوطه به منزل اعزام می شود تا تعمیرات در حضور مشتریان انجام شود. شما می توانید کیفیت خدمات تعمیرکار را مستقیما بررسی کنید.

2-   تعویض قطعات با انواع اصل

بالاخره با توجه به اینکه ممکن است در حین تعمیر یخچال نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد، نمایندگی ما متعهد است از قطعات اصلی و اصل برای این منظور استفاده کند. ما معتقد هستم که کیفیت خدمات ما تضمین کننده ماندگاری ما در جمع رقبا خواهد بود. همچنین تمامی قطعات مورد استفاده دارای گارانتی هستند.

3-    مشاوره رایگان برای مشتریان

بخشی از خدمات ما در نمایندگی، مختص مشاوره برای مشتریان است. شما می توانید پاسخ هر گونه سوال خود در مورد عیوب رخ داده در یخچال و حتی نحوه عملکرد آن از کارشناسان ما جویا شوید. متخصصین ما موظف هستند به بهترین شکل ممکن و بدون دریافت هزینه، به مشتری کمک کنند در صورت امکان و بدون نیاز به تعمیرکار، عیب رخ داده را رفع کنند.

4-   کاهش هزینه تعمیرات با گارانتی

اگر به تعمیر یخچال بکو قزوین نیاز داشته و از سوی دیگر گارانتی این وسیله هنوز از نظر زمانی معتبر است، می توانید این ضمانت نامه را به تعمیرکار ارائه کنید تا در برآورد هزینه ها، به شما تخفیف داده شود. به خاطر داشته باشید که این گارانتی باید مورد تایید شرکت خرید بوده و در مرحله بعد تعمیرکاران ما آن را تعمیر کنند.

 1669