1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اندیشه

161 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اندیشه

برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو در اندیشه به صورت تخصصی و براساس استانداردها علمی، نمایندگی تعمیرات بکو اندیشه معتبرترین مرکز خواهد بود. در نمایندگی ما تعمیرکارانی مشغول به فعالیت هستند که دارای مدرک علمی معتبر در زمینه تعمیر انواع وسیله برقی من جمله ماشین لباسشویی هستند. همچنین مرکز ما دوره های آموزشی را برای کارشناسان خود در نظر گرفته است تا مهارت آن ها با دانش روز جهانی تطابق داشته باشد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو اندیشه

 

1-   تعمیر ماشین لباسشویی در منزل شما انجام می شود.

اگر ماشین لباسشویی شما خراب شده است تنها کافی است با نمایندگی ما تماس بگیرید. پس از آن کلیه امور بر عهده کارشناسان ما خواهد بود. عیب یابی اولیه توسط مهندسین ما انجام شده و سپس در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما اعزام خواهد شد. نمایندگی ما تجهیزات کامل را در اختیار تعمیرکار قرار می دهد تا با کیفیت بالا و در حضور مشتری بتواند وسیله را سریعا تعمیر کند.

2-   هزینه تعمیر ماشین لباسشویی با گارانتی صورت می گیرد.

از آنجایی که بکو برای وسایل برقی خود گارانتی را در نظر است، لذا اگر موقع بروز عیب این ضمانت نامه دارای اعتبار باشد، نمایندگی ما برای محاسبه هزینه حتما تخفیفات لازم را برای مشتری در نظر می گیرد. بسته به نوع عیب و میزان نیاز به تعمیرات، تخفیف های ما متفاوت خواهد بود.

3-   ما تعمیر ماشین لباسشویی را تضمین خواهیم کرد.

با توجه به اینکه تعمیرکاران متعددی در سطح شهر در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی فعالیت می کنند، یکی از معیارها برای انتخاب بهترین تعمیرکار، تضمین ارائه خدمات است.

نمایندگی ما بعد از اتمام تعمیر لباسشویی بکو در اندیشه برگه گارانتی را به مشتری تحویل می دهد. اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، نمایندگی ما بدون دریافت هزینه تعمیرات ثانویه را انجام می دهد. از طرفی در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، تضمین می کنیم که این قطعات اصل خواهند بود. این قطعات نیز دارای گارانتی هستند. البته اطمینان خاطر داشته باشید که همه خدمات ما کاملا استاندارد و با کیفیت هستند.

 1669