1669 پشتیبانی سریع

صفحه نخست

63 بازدید
نمایندگی تعمیرات بکو

شماره های نمایندگی تعمیرات بکو

شماره های مناطق سهروردی – مطهری – بهشتی – هفت تیر – کریمخان : ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

شماره های مناطق منیریه – امیریه – جمهوری – آزادی – انقلاب – فردوسی – طالقانی – فلسطین : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

نمایندگی جنوب تهران : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

شماره های مناطق مجیدیه – سیدخندان – بنی هاشم – سبلان – دماوند : ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۸۸۶۲۴۸۵۴

شماره های مناطق رسالت – تهرانپارس – نارمک – تهران نو : ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۷۷۰۴۳۴۶۶

شماره نمایندگی کرج : ۰۲۶۳۲۲۰۰۱۵۳

درباره نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو به عنوان یکی از مراکز معتبر جهت حمایت از تولیدات برند بکو تاسیس شده است. این تصور اشتباه است که با خرید وسیله برقی از یک برند باکیفیت، هیچگاه نقصی در آن بروز نمی کند.

وجود نمایندگی تعمیرات بکو یک حامی و پشتیبان قوی برای محصولات برقی این برند است که به مشتریان بهترین خدمات پس از فروش را ارائه می کند. در نمایندگی ما تعمیرکاران خبره و باتجربه مشغول به کار هستند و با تسلط به انواع وسایل برقی می توانند عیب یابی و تعمیرات وسیله را به  دقت و سرعت بالا انجام دهند. ما اجازه نمی دهیم در زمان نیاز، مشتری نگرانی از بابت کیفیت خدمات داشته باشد.

برند بکو یکی از معروف ترین برندهای تولید کننده وسایل برقی خانگی است که امروزه جایگاه بالای در بازار جهانی وسایل برقی به دست آورده است. ما این موقعیت خود را  مدیون کیفیت بالا در تولید کالاهای برقی و ارائه خدمات پس از فروش توسط نمایندگی های مجاز می دانیم. در واقع آنچه رمز موفقیت برند بکو در طول مدت کاری شده است، اعتماد و رضایت مشتریان است. وجود نمایندگی تعمیرات بکو ، نقش بسیار مهمی در جلب این اعتماد داشته است.

دامنه خدمات نمایندگی تعمیرات بکو

فراموش نکنید که حتی بهترین برند وسایل برقی نیز ممکن است روزی خراب شده و در این زمان است که وجود نمایندگی تعمیرات، اهمیت خود را نشان می دهد. برند بکو پیش بینی چنین روزهایی را داشته است و به همین دلیل در شهرهای مختلف ایران، نمایندگی های متعدد تاسیس نموده تا با ارائه خدمات زیر، در خدمت مشتریان باشند:

1-   نصب و راه اندازی وسیله برقی در اسرع وقت

بعد از خرید وسایل برقی بکو شما به یک حامی معتبر برای راه اندازی و نصب وسیله نیاز دارید که نمایندگی تعمیرات بکو در این زمینه بهترین پشتیبان خواهد بود. ممکن است وسیله از کارخانه خراب باشد. حال اگر برای نصب از متخصصین ما در نمایندگی کمک گرفته باشید، شرکت فروشنده موظف به تعویض آن به صورت رایگان خواهد بود.

2-   ارائه مشاوره به مشتری برای خرید وسیله برقی

به هر حال شما به عنوان یک مشتری اطلاعات کامل در مورد جزئیات وسایل برقی ندارید و برای این منظور نیاز به راهنمایی خواهید داشت. کافی است با نمایندگی بکو تماس گرفته و از مشاورین ما درخواست راهنمایی داشته باشید. ما کمک می کنیم بهترین مدل از وسیله برقی را خریداری نمایید.

3-   تعمیر وسیله برقی در حضور مشتری

فراموش نکنید که ممکن است روزی وسیله برقی شما خراب شده و این مشکل ممکن است حتی برای بهترین برند وسیله برقی نیز رخ بدهد. در این زمان بهتر است به جای اعتماد به تعمیرکار ناشی، از تعمیرکاران ماهر ما در نمایندگی بکو کمک بگیرید و متخصصین ما هم از نظر علمی و هم از نظر عملی به خوبی می توانند عیب یابی و تعمیر وسیله معیوب را در کمترین زمان انجام دهند.

4-   در نظر گرفتن گارانتی وسیله برای محاسبه هزینه تعمیرات

تمامی وسایل برقی بکو دارای گارانتی تعمیرات هستند و نمایندگی ما در محاسبه هزینه تعمیرات، این گارانتی را در نظر می گیرد. اگر خرابی دستگاه در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کند، نمایندگی موظف است در محاسبه هزینه تعمیرات به مشتری تخفیف دهد. البته این ضمانت نامه باید مورد  اعتبار تعمیرکاران ما باشد.

مراحل تعمیر وسیله برقی تحت نظر نمایندگی تعمیرات بکو

در صورتی که تمایل دارید وسیله برقی خود را تحت نظر متخصصین ما تعمیر کنید، لازم است مراحل زیر طی شود:

1-   تماس با نزدیکترین نمایندگی در محل زندگی خود

ابتدا یک نمایندگی تعمیرات بکو در محل زندگی خود یافته و در اولین فرصت با مرکز تماس بگیرید. در این زمان لازم است مشکل رخ داده در وسیله را به کارشناسان گزارش دهید.

2-   اعلام درخواست تعمیر  در منزل

نمایندگی بکو با هدف رفاه حال مشتریان خود، خدمات در محل را انجام می هد. در این مرحله لازم است برحسب نوع وسیله و نوع خرابی رخ داده، تعمیرکار مربوطه به منزل مشتری اعزام شود. بعد از صحبت با کارشناسان، عیب یابی اولیه انجام می شود تا تعمیرکار وسایل لازم را با خود به همراه داشته باشد.

3-   تعمیر وسیله توسط تعمیرکار با تجربه

تعمیرکاران ما از نظر علمی و عملی دارای تخصص کافی بود و به خوبی می توانند وسیله برقی را باساس استانداردهای روز تعمیر نمایند. در پایان کار، تعمیرکار یک گارانتی تعمیرات به مشتری تحویل می دهد تا اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، نمایندگی تعمیرات بکو بدون اینکه تقاضای دریافت وجه کند، خدمات رایگان را برای مشتریان در نظر گیرد.

 1669