1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

534 بازدید
درباره ما

نمایندگی تعمیرات بکو به عنوان یکی از مراکز معتبر جهت حمایت از تولیدات برند بکو تاسیس شده است. این تصور اشتباه است که با خرید وسیله برقی از یک برند باکیفیت، هیچگاه نقصی در آن بروز نمی کند. حتی اگر بهترین برند را انتخاب نموده ولی نحوه استفاده صحیحی از آن را ندانید، در مدت کوتاهی خراب شده و نیاز به تعمیرات خواهد شد. در این زمان بهترین راهکار برای رفع مشکل رخ داده چیست؟

در صورتی که از وسایل برقی بکو استفاده نموده و اکنون به دلیل بروز عیب در آن، کارایی وسیله مختل شده است، بهترین راه برای درست کردن دستگاه مراجعه نمودن به نمایندگی تعمیرات بکو است. نمایندگی ما متشکل از چندین گروه تعمیرکار و کارشناس است که هر گروه با تخصص در زمینه تعمیر یکی از وسایل بکو کمک می کنند تا رفع مشکل به صورت علمی و  دقیق انجام شود.

درباره ما

درباره ما

این مسئله بسیار مهم است که تعمیر وسیله برقی معیوب، کاملا تخصصی و برحسب استانداردهای جهانی انجام گیرد. در غیر این صورت ممکن است منجر به بروز مشکل های دیگر نیز بشود. از طرف دیگر نباید برای تعمیر کالای برقی به هر تعمیرکار اعتماد نمود چرا که اگر به خوبی به سیستم وسیله مسلط نباشد، نه تنها عیب رفع نشد بلکه خرابی های بیشتر نیز رخ خواهد داد. به همین دلیل است که نمایندگی تعمیرات بکو با هدف حمایت از تولیدات این برند تاسیس شده است.

خوشبختانه نمایندگی تعمیرات بکو در اغلب شهرهای ایران دارای چندین شعبه متعدد بوده و این امکان برای مشتریان این برند وجود دارد که برای استفاده از خدمات پس از فروش به مراکز مطمئن مراجعه کنند. این خدمات شامل نصب، را اندازی و تعمیر وسیله است. در واقع شما از زمانی که کالای برقی را خریداری می کنید مطمئن هستید از حمایت کارشناسان متخصص در نمایندگی تعمیرات بکو برخوردار خواهید شد. ما به شما کمک می کنیم بدون هیچ نگرانی، وسیله برقی خود را بعد از تعمیرات، همانند روز اول سالم تحویل بگیرند.

 

 1669