1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال فریزر بکو در تبریز

19 بازدید
تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال فریزر بکو در تبریز

تعمیر یخچال فریزر بکو تبریز را به صورت تضمینی و استانداردهای علمی از مرکز تعمیرات بکو تبریز جویا شوید. ما در مرکز خود از حمایت مجموعه ای از متخصصین و تعمیرکاران برخوردار هستیم. این افراد با توجه به مهارت علمی و  عملی بالا می توانند عیب یابی دقیق و سریع را انجام داده و یخچال فریزر شما را در کوتاه ترین زمان به شما بازگردانند. هر دقیقه تاخیر در تعمیر این وسیله، خسارت های زیادی به دنبال خواهد داشت.

تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال فریزر بکو

مناطق تحت پوشش تعمیر فریزر بکو در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعمیر یخچال فریزر بکو تبریز

04133869692

09929865974

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

خدمات تعمیر فریزر بکو تبریز

1-   تعمیر یخچال فریزر در منزل

ما در نظر نداریم بعد از تماس مشتری با مرکز و اعلام خرابی در یخچال فریزر، تعمیرکار مربوطه را به منزل وی اعزام کنیم. هدف ما در ابتدا آسودگی خیال مشتریان و رفع نگرانی از بابت چگونگی جابجایی این وسیله است. همچنین با هدف نظارت مشتری بر کیفیت کار، تعمیرکار موظف است کلیه مراحل تعمیر را در حضور صاحب وسیله پیش ببرد.

2-   تضمین کلیه مراحل تعمیر وسیله

تعمیرکاران ما بعد از اتمام کار و تعمیر یخچال فریزر، باید یک برگه گارانتی را به مشتری تحویل دهند. این برگه تضمین می کند که اگر همین عیب مجددا در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، مرکز باید تعمیرات رایگان را برای مشتری ارائه کند.

همچنین اگر برای تعمیر یخچال فریزر نیاز به تعویض برخی از قطعات باشد؛ اطمینان داشته باشید که از قطعات اصلی و ارجینال برای این منظور استفاده شده و با توجه به داشتن ضمانت نامه، در صورتی که این قطعات دچار مشکل شد امکان تعویض مجدد آن ها وجود دارد.

3-   تخفیف در هزینه تعمیرات

در زمان خرابی و نیاز به تعمیر یخچال فریزر بکو تبریز مشتری بسیار نگران هزینه تعمیرات خواهد بود. ما سعی داریم رضایت مشتری را به همراه داشته باشیم. برای این منظور در کنار تخفیف هایی که مرکز ما به مشتری می دهد، در صورت اعتبار گارانتی وسیله، تخفیف بیشتری برای تعمیر وسیله در نظر گرفته می شود. لازم است بعد از اتمام کار، برگه ضمانت نامه را به تعمیرکار نشان دهید تا در صورت اعتبار، مورد حمایت مرکز قرار گیرید.