1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در قزوین

126 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی بکو در پرند

متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات بکو قزوین تضمین می کنند که تعمیر ماشین لباسشویی بکو قزوین براساس اصول علمی و با تجهیزات پیشرفته انجام گیرد. هدف ما تعمیر وسیله در کوتاه ترین زمان و البته با دقت بالا است. از آنجایی که تکنولوژی پیشرفته در این نمایندگی به کار گرفته می شود لذا چنین شرایطی برای همه مشتریان فراهم خواهد شد.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو قزوین

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

09120305004

 

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین لباسشویی بکو قزوین

 

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

 

خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بکو قزوین

 

1-   تعمیر ماشین لباسشویی تحت نظر متخصصین

تعمیرکاران ما همگی از نظر دانش علمی و عملی در سطح بالایی قرار دارند. از سوی دیگر با توجه به پیشرفت علم، لازم می دانیم دوره های آموزشی را در بازه های زمانی مشخص برای تعمیرکاران برگزار نماییم تا کیفیت خدمات همواره ارتقا یابد. تمامی این اقدامات به این منظور انجام می گیرد که کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی بالا بوده و کارایی آن بعد از تعمیر، همانند روز اول باشد.

2-   تعمیر ماشین لباسشویی در منزل مشتری

در راستای رفاه مشتریان و کم شدن نگرانی آن ها از بابت خراب شدن ماشین لباسشویی، در نظر داریم تعمیر وسیله در منزل مشتری انجام شود. مزیت عمده چنین اقدامی، عدم نیاز به جابجایی این وسیله سنگین است. اما نباید فراموش کرد که با اینکار شما می توانید تمام مدت، روند کار تعمیرکار را زیر نظر گرفته و کیفیت خدمات ما را بررسی کنید.

3-   تضمین تعمیر ماشین لباسشویی

ما به تعمیرکاران و توانایی های ان ها در نمایندگی اطمینان داریم. اما به شما حق می دهیم که تنها به این گفته اعتماد نکنید. برای جلب اعتماد شما، گارانتی تعمیرات بعد از تعمیر ماشین لباسشویی بکو قزوین ارائه خواهد شد.

اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد، نمایندگی موظف به تعمیر مجدد به صورت رایگان خواهد بود. از طرفی اگر تعمیرکار لازم به تعویض برخی از قطعات ماشین لباسشویی بداند، نباید نگران باشید زیرا در نمایندگی ما قطعات همگی اصل و ارجینال هستند. در نتیجه هم سلامت و هم کارایی ماشین لباسشویی همانند روز اول حفظ خواهد شد. به متخصصین ما اعتماد داشته باشید.

 1669