1669 پشتیبانی سریع

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در رشت

71 بازدید
تعمیر ماشین لباسشویی بکو در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در رشت

یکی از خدمات نمایندگی تعمیرات بکو رشت می توان به تعمیر ماشین لباسشویی بکو در رشت اشاره نمود. متاسفانه شرایط اقتصادی کشور به گونه ای است که برای خرید یک ماشین لباسشویی نیاز به هزینه زیادی خواهد بود. در نتیجه بهتر است در مراقبت از وسیله خود دقت کنید. برای مثال تعمیر این وسیله را باید تحت نظر افراد متخصص پیش ببرید و به هیچ عنوان به تعمیرکار ناشی و کم تجربه اعتماد نکنید. احتمال خطای تعمیرکار معمولی و در نتیجه خرابی دستگاه، زیاد است.

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره تماس نمایندگی تعمیر لباسشویی بکو رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

تعمیر ماشین لباسشویی بکو در رشت

تعمیر لباسشویی بکو در رشت

تعمیر ماشین لباسشویی بکو رشت

1-   در تعمیر ماشین لباسشویی گارانتی در نظر گرفته می شود.

هدف ما رضایت مشتریان است و برای این منظور سعی می کنیم هزینه تعمیرات را به هر نحوی کاهش دهیم. در صورتی که خرابی این وسیله در مدت اعتبار گارانتی دستگاه انجام شود، نمایندگی خود را موظف می داند تا جایی که امکان دارد هزینه ها را کاهش دهد تا فشار اقتصادی بر مشتری کاهش یابد.

2-   تعمیر ماشین لباسشویی در حضور خودتان در منزل انجام می شود.

نیازی نیست در زمان خرابی ماشین لباسشویی نگران نحوه انتقال آن به محل تعمیر باشید. بلکه کافی است به نمایندگی ما اعتماد نموده و با کارشناسان تماس بگیرید. پس از عیب یابی اولیه، تعمیرکار با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهد شد تا تعمیر ماشین لباسشویی در منزل انجام شود. حسن دیگر این عمل، نظارت مشتری بر عملکرد متخصصین ماست تا از کیفیت کار مطمئن شوند.

3-   تعویض قطعات به صورت تضمینی انجام می شود.

متاسفانه به دلیل وجود اقلام جعلی و چینی در بازار، مشتریان در زمانی که تعمیرکار قصد تعویض برخی قطعات ماشین لباسشویی را دارد، جبهه می گیرند. البته ما به شما حق می دهیم که نگران این مسئله باشید.

اما لازم است بدانید که تمامی خدمات ما کاملا استاندارد است به این معنا که یه هیچ عنوان وسایل و ابزارهای تقلبی در میان تعمیرکاران ما جایگاهی ندارند. از طرفی تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر ماشین لباسشویی بکو رشت دارای ضمانت نامه هستند. مکان تعویض مجدد و رایگان این قطعه ها در مدت اعتبار گارانتی وجود دارد.

 1669