1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات بکو رشت

54 بازدید
نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو در رشت

آنچه که باعث شده است نمایندگی تعمیرات بکو رشت به عنوان یکی از مراکز معتبر برای تعمیر وسایل برقی بکو شناخته شود، وجود مهندسین و کارشناسان متخصصی است که به خوبی بر روی سیستم طراحی وسایل برقی تسلط دارند. چنین مهارتی کمک می کند تا بتواند در کوتاه ترین زمان و به درستی، عیب رخ داده در وسیله را شناسایی و سریعا مشکل را برطرف کنند.

 

نمایندگی تعمیرات بکو

نمایندگی تعمیرات بکو

شماره تماس نمایندگی تعمیرات بکو در رشت

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

1669
09112800916

سفارش آنلاین :

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات نمایندگی تعمیرات بکو رشت

پیشنهاد می کنیم اگر به تعمیر وسیله برقی بکو نیاز دارید، حداقل یکبار به خدمات نمایندگی ما اعتماد کنید. ما کیفیت خدمات خود را تضمین کرده و اطمینان می دهیم با وجود مزیت های زیر برای همیشه، نمایندگی ما گزینه اول انتخاب برای  تعمیر وسیله از نظر شما خواهد بود:

–       تعمیر وسیله در منزل مشتری

برای تعمیر وسیله برقی در صورتی که از تعمیرکاران ما کمک بگیرید، دردسر جابجایی دستگاه را نخواهید داشت. نمایندگی ما با هدف رضایتمندی مشتریان خود، خدمات در محل را ارائه خواهد کرد. مشتری تنها باید با مرکز ما تماس گرفته و خرابی دستگاه را اعلام کند. از این پس کلیه امور بر عهده کارشناسان ما خواهد بود.

–       تعمیر تضمینی وسیله برقی

مشتریان در زمان تعمیر وسیله برقی، نگران این هستند که مشکل موجود مجدد باز گردد. ما به شما حق می دهیم که نگران کیفیت کار باشید. برای اطمینان خاطر مشتریان ما گارانتی تعمیرات را ارائه خواهیم کرد. بعد از اتمام کار، تعمیرکار برگه ضمانت نامه را به مشتری تحویل می دهد. در صورت بروز همین عیب در مدت تعین شده، نمایندگی ما موظف به ارائه خدمات بدون دریافت هزینه خواهد بود.

–       تعویض قطعات دستگاه با انواع اصل

گاها خرابی وسیله به دلیل نقص در برخی قطعات بوده و در نتیجه لازم است این قطعات تعویض گردند. اما آیا شما مطمئن هستید که تعمیرکار از قطعات اصل استفاده می کند؟ نمایندگی تعمیرات بکو رشت تضمین می کند تمامی قطعات مورد استفاده برای این منظور، ارجینال هستند.

در کار ما هیچگونه تجهیزات و وسایل جعلی و چینی جایگاهی نخواهد داشت. در نتیجه عمر دستگاه و سلامت آن حفظ خواهد شد.

 1669