1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال بکو در اندیشه

147 بازدید
تعمیر یخچال بکو

گروهی از مشتریان  که به فکر تعمیر یخچال بکو در اندیشه هستند می توانند تنها با یک تماس با نمایندگی تعمیرات بکو در اندیشه، از حمایت متخصصین ما بهره مند شوند. اصلی ترین لوازم برقی در خانه، یخچال است که در زمان بروز عیب در آن، باید بدون درنگ این وسیله را تعمیر نمود. با توجه به اهمیت این موضوع، لازم است از تعمیرکاران ماهر و با تجربه کمک بگیرید.

 

شماره تماس نمایندگی تعمیر یخچال بکو در اندیشه

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

خدمات تعمیر یخچال بکو اندیشه

 

1-   تعمیر یخچال در محل

قطا جابجا کردن یخچال کار بسیار سخت و مشکلی است به خصوص اگر شما نیروی کمکی در دسترس نداشته باشید. اما توصیه می کنیم با نمایندگی ما در تماس باشید. بعد از صحبت شما با کارشناسان، تعمیرکار مربوطه به منزل ما اعزام خواهد شد. ما در نظر داریم اعتماد مشتری را جلب کنیم. با این کار مشتری می تواند از نزدیک شاهد کیفیت خدمات بوده و از این بابت اطمینان حاصل کند.

2-   تضمین تعمیر وسیله برقی

ما تضمین می کنیم خدمت ارائه شده در نمایندگی، براساس اصول علمی است. به این معنا که تعمیر یخچال کاملا استاندارد انجام می شود. اما برای جلب اعتماد مشتریان، گارانتی تعمیرات را ارائه می کنیم. در صورت بروز همین عیب مجددا در بازه اعتبار ضمانت نامه، تعمیرکار موظف است تعمیرات ثانویه را بدون دریافت هزینه انجام دهند.

3-   کاهش هزینه تعمیرات با گارانتی

اگر خرابی یخچال زمانی رخ بدهد که گارانتی آن همچنان اعتبار دارد، نمایندگی ما موظف است در محاسبه هزینه، تخفیفات لازم را به مشتریان ارائه کند. بعد از پایان کار، حتما برگه گارانتی را به تعمیرکار تحویل دهید.

4-   استفاده از قطعات اصلی

گاها تعمیرکار لازم می داند جهت تعمیر یخچال بکو اندیشه برخی از قطعات تعویض گردد. در غیر این صورت رفع عیب موقتی بوده و باز هم بروز خواهد کرد. در این شرایط نباید نگران باشید.

نمایندگی ما متعهد است از قطعات اصلی و ارجینال وسیله برای تعمیرات استفاده کند تا عمر دستگاه کم نشود. لازم است بدانید که این قطعات دارای ضمانت نامه بوده و در صورتی که مشکلی برای آن ها در مدت اعتبار گارانتی پیش بیاید، بدون دریافت هزینه این قطعه را تعویض خواهیم کرد.

 1669